СРПКИЊЕ ПОКЛЕКЛЕ НА ПРВОМ КОРАКУ Немице боље у квалификацијама за ОИ

Без среће.
ФИБА

На старту готово да ниједна екипа није могла да поентира, а посебно се то односи на нашу селекцију, која је после пет и по минута игре уписала само један поен. Са друге стране, ривалке су серијом 9:0 дошле до двоцифрене предности.

На тај начин, усмериле су дуел у жељеном правцу, да би изабранице Марине Маљковић после тајм-аута реаговале и заиграле нешто боље.

Податак да ни у првих пет минута друге четвртине нису имале готово никакву нападачку продукцију - ни поен, јасан је разлог због чега се на полувреме отишло са плус 15 за Немице.

Наставак сусрета донео је потпуно другачију причу. Тако је Ивон Андерсон донела Србији предност четири минута пре краја, али је у драми наша селекција испустила све.