СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ ЗА ВАТЕРПОЛИСТЕ ОД 7. ДО 12. МЕСТА: Достојан отпор Новосађана

Ватерполисти Војводине поражени су у Суперлиги Србије од 7. до 12. места од екипе Валиса у Петници са 14:9.
s

Новосађани су пружили одличан отпор у прве две четвртине и били егал ривал у базену са јачим Ваљевцима који су на велики одмор отишли с минималном предношћу од 4:3. Чак су били у игри и у првих три минута трећег периода, када су из петерца смањили на 5:4. Но, онда су се домаћи са два поготка одвојили на 7:4 и до краја тог периода игре одржавали предност од два, три гола. У последњој деоници Ваљевци су коначно сломили отпор Новосађана и серијом од 3:0 побегли на 11:7 и тиме је питање победника било решено.

Валис - Војводина 14:9 (3:2, 1:1, 5:3, 5:3)

ПЕТНИЦА: Базен у Петници, гледалаца: 50: Судије: Јованчевић (Врњачка Бања) и Балажевић (Београд). Искључења: Валис 7, Војводина 10. Петерци: Војводина 1 (1).

ВАЛИС: Влаховић, Чабрило 1, Дончић, Обрадовић, Рогач 2, Арсовић 1, Радановић 2, Касум 4, Крстић 2, Ковачевић 2, Бауцало, Снов, Томић, Поварновић.

ВОЈВОДИНА: Пајковић, Марић 1, Каралић, Јановић 2, Тинтор 1, Баштрица, М. Бошковић 2, Васовић 1, Л. Бошковић, Вујковић 1, Слијепчевић, Блажевић 1.