Суперлига Србије: Победе фудбалера Чукаричког и ТСЦ-а

БЕОГРАД: Фудбалери Чукаричког победили су вечерас Рад 2:0 (1:0) у 22. колу Суперлиге Србије.

Брђани су до тријумфа на Бањици дошли головима Ђорђа Јовановића у 10. и 64. минуту и после 22. кола имају 42 бода и држе четврто место на табели.

Раније данас ТСЦ је победио Златибор на гостовању, а стрелац јединог гола био је Ненад Лукић у 59. минуту меча.Златибор је велику шансу имао у 20. минуту, али Данило Миленковић није искористио пенал.

Екипа Младена Крстајића меч у Чајетини завршила је са 10 играча, пошто је Јанко Тумбашевић због другог жутог картона морао да напусти терен у 77. минуту.

Резултати 22. кола: Златибор - ТСЦ 0:1, Рад - Чукарички 0:2. Сутра: Инђија - Младост, Јавор - Партизан (13.00), Бачка - Пролетер, Радник - Напредак, Нови Пазар - Раднички Ниш, Војводина - Вождовац (16.00), Металац - Спартак (18.00). Црвена звезда - Мачва (одложено).

Табела: Црвена звезда 59 бодова, Партизан 50, Војводина 43, Чукарички 42, Спартак 37, ТСЦ 34, Пролетер 33, Раднички Ниш 31, Радник 29, Вождовац 29, Младост 27, Металац 26, Јавор 25, Нови Пазар 21, Рад 20, Напредак 19, Инђија 19, Златибор 17, Мачва 17, Бачка 14.