(УЖИВО) СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: ТСЦ - Војводина 3:2

Фудбалери ТСЦ-а победили су Војводину на ТСЦ арени у првом колу плеј-офа Суперлиге Србије (31. коло).
1

Крај утакмице

95. минут: Вукановић је имао прилику да дође до изједначења, али је Илић успео да одбрани његов шут.

92. минут: Војводина је после дужег времена запретила, у прилици је био Ђорђевић, али је голман ТСЦ-а био на месту.

90. минут: Игра се надокнада од пет минута.

74. минут: ТСЦ је извео лепу акцију, а Пантовић ју је реализовао и постигао други гол на мечу за вођство домаћих од 3:2.

61. минут: Ивановић је изједначио на 2:2. Наиме, Сери је добро уочио Ивановића, лоше је реаговала задња линија ТСЦ-а, а Ивановић је лако матирао голмана домаћих.

54. минут: Јовановић је био у прилици, али је његов шут блокиран, тако да није било опасности по гол Војводине.

46. минут: Почело је дрзго полувреме.

Полувреме

45+1: Мало је недостајало да Пантовић постигне још један гол, шутирао је, али је погодио стативу, тако да је резултта остао непромењен.

45. минут: Игра се надокнада од два минута.

43. минут: На центаршут Ћирковића у изгледној шанси је био Пантовић, али је резултат остао непромењен.

40. минут: Станић је на другој страни био у прилици, али је Царевић био на месту.

37. минут: Сери је био у прилици, али је шутирао преко гола.

13. минут: Војводина се враћа. Зукић је из слободног ударца тукао и савладао голмана ТСЦ-а.

5. минут: Изгледа да је јубилеј њиховог тренера мотивисао играче ТСЦ-а. Ћирковић је одличним продором дошао у прилику, шутирао и савладао Царевића, па су Бачкотополчани повели са 2:0.

3. минут: Тек што је утакмица почела, а ТСЦ је повео са 1:0. Цветковић је центрирао, а Пантовић је сместио лопут у мрежу.

Жарко Лазетић 100. пут води екипу ТСЦ-а и то баш у дуелу са Војводином. Вредан јубилеј.

Ове две екипе су и у прошлом колу укрстиле копља, али тада се играло на "Карађорђу" и Војводина је славила са 3:2, голом у 95. минуту Његоша Петровића. И сада се очекује још један занимљив дуел трећепласиране (ТСЦ) и четвртопласиране (Војводина) екипе на табели.