НБА: Јокић искључен, Бјелица изгубио од Марјановићевог Детроита

ЛОС АНЂЕЛЕС. Кошаркаши Денвера изгубили су на гостовању од Лос Анђелес Лејкерса 127:109 у НБА мечу у којем је Никола Јокић зарадио искључење у другој четвртини због приговора судији.
nba

Јокић је, као и тренер Денвера Мајк Малоун, искључен јер су приговорили судији сматрајући да је био фаул над српским центром.

Бивши кошаркаш Мега Лекса до тог тренутка имао је по шест поена и скокова, као и по једну асистенцију и украдену лопту.

На крају највише се истакао Лонзо Бол са трипл-даблом - 11 погодака, 16 скокова и 11 завршних додавања, Џулијус Рендл додао је 24 поена, док је код гостију Гери Херис имао 20.

Детроит Бобана Марјановића, који поново није играо, победио је Минесоту Немање Бјелице 100:97.

Бјелица је за 15 минута имао добар учинак у том времену од седам поена, два скока и асистенцију.

Најбољи појединац утакмице био је центар Детроита Андре Драмонд са 20 погодака и 16 ухваћених лопти.