ПАНЧЕВАЧКА ЛИГА: Качаревци у надокнади до бодова

У борби за опстанак бољи су били Качаревци и голом Дарјана Анђеловића у петом минуту надокнаде стигли до три бода.
fudbal

Јединство Стевић - Хајдучица 3:2 (0:0)

КАЧАРЕВО: Игралиште Јединство Стевића, гледалаца 100, судија: А. Цветковић (Панчево), стрелци: Трајчевски у 58. и 81. Анђеловић у 95. за Јединство Стевић, а Мршић у 53. Гужвица у 55. минуту за Хајдучицу. Црвени картони: Спасовски и А. Липтак (Хајдучица).

ЈЕДИНСТВО СТЕВИЋ: Георгијевски 7, Ангеловски 7, Живаљевић 7,5, Цветковић 7 (Мајкић 7), И. Пешовски 7, Дамјанов 6,5 (Момчиловић 7), С. пешовски 7, Анђеловић 7,5, Трајчевски 8 (Маринковић 7), Иванишевић 7,5,Кљајић7,5.

ХАЈДУЧИЦА: Ђекић 6,5, Павловић 6,5, Малијар 7, Д. петровић 6, Фолћан 7, Кнежевић 7, Јаћимовски 6,5 (Маријановић), Гужвица 7, А. Липтак 5,5, И. Петровић 6,5 (Спасовски 5,5), Мршић 7.

Будућност (ББ) - Униреа 3:1 (3:1)

БАНАТСКИ БРЕСТОВАЦ: Стадион Будућности, гледалаца 150, судија: Т. Стојчић (Панчево), стрелци: Н. Станојковић у 16. Стефановић у 17. Рамовић у 26. за Будућност, а Ђокић у 19. минуту за Униреу.

БУДУЋНОСТ: Милутиновић 7, Н. Станојковић 7, Марковић 7, Ма. Станојковић 7,5, Брајовић 7, Вранић 7, Јовановић 7, Стефановић 7, Ускоковић 7 (Ми. Станојковић 7), Тадић 7, Рамовић 7.

УНИРЕА: Антонић 6,5, Милин 6, Лазић 6 (Кондан 6), Милићев 6,5, Ћук 7, Бјеговић 7, Ђорђев 6,5, Поповић 6, Ђокић7, Стојановић 6.

Победник је решен у првом полувремену, када су домаћини три пута савладали голмана Антонића.

Црвена звезда (П) - Глогоњ 6:3 (3:1)

ПАВЛИШ: Игралиште Црвене звезде, гледалаца 100, судија: Н. Томаш (Вршац), стрелци: Вукомановић у 13. 53. и 57. Трњанац у 11. Крачуњел у 15. и 83. за Црвену звезду, а Ивић у 27. и 88. Вулетић у 78. минуту за Глогоњ.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Кикош 7, Керкез 7, Самарџија 7 (Пуцар 7), Бобић 7, Радак 7 (Јовановић 7), Лазаревић 7 (Ердеји 7), Трњанац 7,5, Вукомановић 8 (Станимиров), Ратковић 7, Крачуњел 7,5 (Ћирић), Тадић 7.

ГЛОГОЊ: Загорац 5,5, Орловић 5,5 (Колувија 5,5), Хорнунг 5,5, Ђукић 6, Милутиновић 5,5, Станисављевић 5,5, Макарун 6, Живаљевић 5,5, Америјан 5,5, Ивић 6,5, Вулетић 6.

Са три бода Павлишани су близу освајања првог места и пласмана у Војвођанску лигу. Троструки стрелац Вукомановић решио је питање победника, а добру игру пружили су Крачуњел и Трњанац.

Табела и резултати:

Будућност (ББ) - Унитеа 3:1, Слога (БНС) - Будућност (А) 4:0, Црвена звезда - Глогоњ 6:3, Шевац - Потпорањ 6:1, Спартак - Слога (П) 3:1, Раднички (Б) - Долина 0:0, Вултурул - Долово 1:3, Јединство Стевић - Хајдучица 3:2.