ОПШТИНСКА ЛИГА ШИД: Рикић одбранио пенал

Братство - Граничар (Ј) 0:3 (0:1)
fudbal lopta pix

СОТ: Игралиште Братства, гледалаца 100, судија Станивуковић (Ердевик). Стрелци: Старчевић у 17.  и  Ивковић у 49.  и 57.  минуту за Граничар. Жути картони: Жупљанин, Будимир (Братство), Вечић (Граничар).

БРАТСТВО: И.  Киш, Секулић, Д.  Скленар, Мајхер (Жупљанин), Н.  Урсуз, Бунчић, М.  Урсуз, Н.  Киш, Менђан, Будимир, Фрањо.

ГРАНИЧАР: Рикић, С.  Ђурић, Д.  Јовић, Томић, Стевић, Старчевић (Шаиновић), Вечић, Гојић, Ивковић, Стојановић, И.  Јурошевић, (Даниловић).

Већ у 5.  минуту, голман гостију Рикић, је скривио пенал, али је успео, и да га одбрани. После тога његови саиграчи су заиграли добро и победа није изостала.

МДаниловић

Јединство (Љ) - Омладинац (Б) 1:2 (0:0)

ЉУБА: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Гавриловић (Вишњићево). Стрелци: Поважан у 80.  за Јединство, а Дујаковић у 56.  и 74.  минуту за Омладинац.  Жути картони: Дујаковић, С.  Новак (Омладиинац).  Цревени картон: Тележар (Јединство).

ЈЕДИНСТВО: Марчок (Белан), Тележар, Пунош (Гавриловић), Б.  Чалић, Р.  Чалић, Томан, Руман, Ж.  Сремчић, Тадић (Поважан), Голуб, Сарваш.

ОМЛАДИНАЦ: Хорват, С.  Новак, Смајић, Симић, Миланковић, Рукавина, П.  Новак, Ковачевић, Савић, Дујаковић, У.  Мијатовић.

Утакмица је била занимљива.  Било је лепих акција, а гости су заслужено освојили сва три бода.  Били су надмоћнији у другом полувремену.

ДТоман

Бингула - Синђелић 0:2 (0:1)

БИНГУЛА: Игралиште Бингуле, гледалаца 100, судија Миљановић (Шид). Стрелци: Саyак у 42.  и Грумић у 87.  минуту. Жути картони: Фаркаш (Бингула), Дреновац, Сабот (Синђелић).

БИНГУЛА: Волић, Руман, Франциски, Н.  Рајић, Фаркаш, Ловас, Огњеновић, Сладојевић, Петковић,  Фаркаш, Стрешњак, Б.  Радичевић (Станковић), Крамар.

СИНЂЕЛИЋ: Томашевић, Адамовић, Тодоровић, Дреновац, Шпановић, Сабот, Угљешић, Дупаљ, Грумић, Марчетић, Саyак.

Играо се занимљив фудбал.  Гости су славили мада су и домаћини имали неколико лепих прилика.

НПајић

Борац (И) - Напредак 1:7 (1:3)

ШИД: Игралиште Једноте, гледалаца 50, судија Милић (Бачинци). Стрелци: М.  Ђурић у 8.  за Борац, А.  Младеновић у 27.  и 30, Новаковић у 42, 48.  и 65, Милекић у 62.  и Б.  Младеновић у 86.  минуту за Напредак. Жути картони: Пејић (Борац), Веиновић, С.  Кулачанин, Гавриловић (Напредак).

БОРАЦ: Л.  Јовичић, Биндер, Степановић, Пејић (Филиповић), Митровић (Остојић), М.  Јовичић, Божић (Медић), Стојшић, Моравац, Богдановић (Панић), М.  Ђурић.

НАПРЕДАК: Нединић, Милекић, Брекић, Гавриловић (Јастребић), Н.  Петровић, Кртинић, Б.  Младеновић, Новаковић, А.  Младеновић, Веиновић, С.  Кулачанин (Нанић).

Играчи Борца су повели, али после тога све је било у знаку стрелаца из Вашице.  Постигли су седам голова, а могли су још који.

БСарап

Јединство (М) - Једнота 7:0 (3:0)

МОРОВИЋ: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Миљеновић (Шид). Стрелци: Ристић у 2, Њежић у 20.  и 61, Јовић у 39, Балашко у 75.  и 77.  и Јањатовић у 80.  минуту. Жути картони: Тутић, Небојша  Јакшић, Станкић, Фаркаш (Једнота).

ЈЕДИНСТВО: Лукић, Пејић, Арбић, Адамец, Котарлић, Мраовић, Ристић, Јовић (Балашко), Симић (Јањатовић), Ђокић (Иванковић), Њежић (Јовановић).

ЈЕДНОТА: Харвличак, Радека, Шуша, Хрчек, Небојша Јакшић, Никола Јакшић (Грујић), Тутић (Копчок), Дујковић (Б.  Јовановић), Ваљевац, Миљеновић (Ваљевац), Фаркаш (Станкић), Котарлић.

Могли су домаћи стрелци постићи још голова, али су увек били или брзоплети или непрецизни.

Р. Кукић

СОТ: Братство - Граничар (Ј) 0:3 БИНГУЛА: Бингула - Синђелић 0:2, ЉУБА: Јединство - Омладинац (Б) 1:2, ИЛИНЦИ: Борац - Напредак 1:7, МОРОВИЋ: Јединство - Једнота 7:0.

1. Јединс. (М)    8      7      1      0      33:5  22

2. Напредак      7      7      0      0      28:4  21

3. Граничар (Ј)  8      4      2      2      27:7  14

4. Синђелић      8      4      2      2      21:13        14

5. Бингула 7      4      1      2      16:10        13

6. Јединс. (Љ)   8      3      1      4      13:19        10

7. Омлади. (Б)   8      3      1      4      10:20        10

8. Једнота 8      2      0      6      11:30        6