Суперлига Србије: Завршен дерби Црвена звезда - Војводина (1:0)

Крај утакмице на Стадиону „Рајко Митић“ у Београду, штопер Војводине Саничанин у 13. минуту дао аутогол
с

95` Крај меча. Звезда је и математички освојила титулу првака Србије, четврту узастопну.

91` Велика прилика за Војводину, Ђорђевић с леве стране из казненог центрирао, Саного рашчистио. Одмах потом још боља шанса за Војводину, Милуновић с гол линије избацује лопту после шута Мркаића

90` Родићу из Звезде жути због одуговлачења

87` У Војводини ушао Мркаић, изашао Вукадиновић

85` Војводина више има лопту, мада има играча мање игра се готово само на половини Звезде

81` Павков и Гобељић у Звезди мењају Фалћинелија и Иванића

77` Добра контра Војводине завршена шутем Вукадиновића, Борјан брани

74` У Војводини Максимовић уместо Топића

73` Петровића у Звезди мења Канга, Вукановић уместо Бена

67` Срнићу жути картон, закачио је Дринчића

65` У Војводини Стојковић уместо Бојића, у Звезди Срнић мења Николића

60` Ђурић из Војводине добио црвени картон због оштрог старта над Вељком Николићем

58` Опасан шут Иванића после  контре Звезде

55` Милуновић шутирао главом после корнера, шанса за Звезду

52` Војводина агресивнија на средини терена у другом полувремену,то резултира и већим поседом лопте

51` Иванић шутирао у ближи угао са леве стране после лоше повратне лопте Војводине, голман Симић ефектно брани

47` Бен шутирао поред гола са 17 метара, после корнера

46` Кренуо други део утакмице, у Војводини ушли Гемовић и Вељко Симић, изашли Зукић и Човић. Бралић добио жути картон због фаула над Фалћинелијем

45` Крај полувремена

44` Велика шанса за Бојића из Војводине, шутирао је главом се шест метара поред стативе, лопту му је идеално заврнуо Ђурић са десне стране

43` Фалћинели шутирао после продора Гајића се десне стране

36` После корнера дуго је трајала гужва у шеснаестерцу Војводине, одбрана Новосађана на крају је успела да пресече тај низ напада

32` Иванић из Звезде после добре комбинације покушао се неких осамнаест метара, лопта одлетела високо преко пречке

30` Најбоља шанса до сада за Звезду, голман Војводине Симић брани шут Бена после додавања Фалћинелија

27` И даље иста слика, лопта више код Звезде, изразитих шанси после гола није било

20` Звезда више има лопту, али не може се рећи да доминира игром

13` Неспретна реакција Саничанина, аутогол,Звезда води са 1:0. После центаршута са десне стране Саничанин деконцентрисано захватио лопту и она се ушуњала поред стативе у гол Војводине

9` Шпиц Звезде Фалћинели шутира високо преко гола искоса са десне стране

3` Звезда запретила преко Иванића, добро је шутирао после центаршута са десне стране са неких 16 метара

1`Војводина на старту у једној акцији направила две велике шансе, прво шутирао Вукадиновић, потом Бојић, голман Звезде Борјан одбранио

САСТАВИ

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Милан Борјан, Милан Гајић, Мирко Иванић, Радован Панков, Дијего Фалчинели, Немања Милуновић, Његош Петровић, Вељко Николић, Милан Родић, Ел Фарду Бен, Секу Саного

ВОЈВОДИНА: Никола Симић, Синиша Саничанин, Немања Човић, Мирко Топић, Дејан Зукић, Стефан Ђорђевић, Никола Дринчић, Ђорђе Ђурић, Петар  Бојић, Славко Бралић, Миљан Вукадиновић