clear sky
27°C
01.06.2025.
Нови Сад
eur
117.2105
usd
103.2874
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

ВЕЛИКА ЗАПЛЕНА ДРОГЕ Код Врања одузето 12,2 кила марихуане

06.07.2024. 08:56 08:59
Пише:
Фото: МУП Србије

Припадници Министарства унутрашњих послова, Управе граничне полиције и Полицијске управе у Врању у атару села Миратовац открили су и запленили око 12,2 килограма биљне материје за коју се сумња да је марихуана и ухапсили Х. Д. (39) са подручја Прешева, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога у саизвршилаштву.

Како је саопштено из МУП-а, Полиција је прегледом „пикапа“ хрватских регистарских ознака, којим је осумњичени са још једном особом за којом се трага, ушао у Србију из Републике Северне Македоније, у товарном простору и кабини возила пронашла више пакета са око 12,2 килограма биљне материје за коју се сумња да је марихуана.

Увиђај су извршили дежурни јавни тужилац Вишег јавног тужилаштва у Врању и полицијски службеници.

По налогу дежурног јавног тужиоца Вишег јавног тужилаштва у Врању осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужилаштву.

Пише:
Пошаљите коментар