Спорт - Одбојка

Спорт / Одбојка ОК Војводина се растала с тренером Душком Николићем: Гавранчић на клупи
Душко Николић није више тренер првог тима Одбојкашког клуба Војводина НС семе.
Спорт / Одбојка Први меч полуфинала Купа Србије: Звезди прво полувреме против Војводине
Први сусрет полуфинала Купа Србије, између тренутно две водеће екипе нашег шампионата, припао је београдским црвено-белима.
Спорт / Одбојка У уторак први мечеви полуфинала Купа Србије: Воша и Звезда за финале
Вољом жреба, одбојкаши Војводине НС семе и Црвене звезде састаће се у полуфиналу Купа Србије, док ће се за друго место у финалу борити Раднички и Јединство из Старе Пазове.
Спорт / Одбојка СП клубова: Милени злато, Тијани бронза
Одбојкашице турске екипе Вакифбанка, за који игра и наша репрезентативка Милена Рашић, трећи пут у клупској историји постале су шампионке света, пошто су у финалу, у Кини, савладале бразилски Минас Тенис Клуб са 3:0 (25:23, 25:21, 25:19).
Спорт / Одбојка Суперлига: Раднички савладан за наставак низа
Одбојкаши Војводине НС семе забележили су још једну победу у домаћем првенству, 10. у низу и држе лидерско место у Србији.
Спорт / Одбојка Одбојкаши Војводине завршили учешће у Европи: Сви погледи окренути ка домаћој сцени
Одбојкаши Војводине НС семе завршили су учешће на евроспкој сцени, у шеснаестини финала Купа ЦЕВ, а у два меча је био бољи немачки Хипо Тирол из Унтерхахинга.
Спорт / Одбојка Одбојкаши Војводине играли с корисницима Радног центра ШОСО „Милан Петровић“
Новосадски спортисти показали су још једном да имају велико срце, а то је потврдила и јучерашња посета одбојкаша Војводине НС семе корисницима Радног центра и дневног боравка за особе са инвалидитетом ШОСО „Милан Петровић“.
Спорт / Одбојка Куп ЦЕВ: Војводина испала, Хипо Тирол славио 3:1 у Новом Саду
У реванш мечу 1/16 финала Купа ЦЕВ Војводина ни на свом терену није успела да савлада немачку екипу Хипо Тирол и гости су у Новом саду славили са 3:1 у сетовима.
Спорт / Одбојка Куп ЦЕВ: Војводина игра реванш утакмицу с немачким Хипо Тиролом
Права је штета што љубитељи одбојке и Вошини навијачи нису имали прилику да гледају одличну прву утакмицу шеснаестине финала Купа ЦЕВ у Унтерхахингу, која је држала велику пажњу и неизвесност свих пет сетова, а обе екипе играле су квалитетно, борбено и енергично.
Спорт / Одбојка Одбојкаш Урош Ковачевић: Надам се да ћу ускоро играти у Новом Саду
Пажњу одбојкашке планете минуле седмице заокупило је Светско клупско првенство, играно у Пољској, на коме се на највиши степеник победничког постоља попео италијански Трентино.
Спорт / Одбојка Одбојкаши Војводине „на мишиће“ до победе против Партизана
Партизан - Војводина НС семе 2:3 (25:18, 22:25, 25:16, 25:27, 12:15) Одбојкаши Војводина НС семе забележили су девету везану победу у домаћем првенству, али се још једном показало да им Партизан не лежи.
Спорт / Одбојка Куп ЦЕВ: Хипо Тирол победио Војводину са 3:2 у првој утакмици
Одбојкаши Хипо Тирола победили су Војводину са 3: 2, по сетовима 25:19, 25:20, 21:25, 25:27, 15:13 у првој утакмици шеснаестине финала Купа Цев у Унтерхашингу.
Спорт / Одбојка Куп ЦЕВ: Војводина игра против Хипо Тирола у Немачкој први меч
УНТЕРХАХИНГ: После готово 13 сати путовања одбојкаши Војводине НС семе стигли су у немачки град Унтерхахинг, где ће у четвртак (19.30 часова) са  екипом Хипо Тирола одиграти први меч шеснаестине финала Купа ЦЕВ.
Спорт / Одбојка Куп ЦЕВ: Војводина НС семе отпутовала у Немачку
Завршетак надметања у квалификацијама за Лигу шампиона није значио крај европске приче за одбојкаше Војводине НС семе.
Спорт / Одбојка Максималне победе Војводине против Спартака из Љига
Ове сезоне одбојкаши Војводине НС семе имају скор против Спартака из Љига 12:0 у сетовима, четири мнаксималне победе у оба домаћа такмичења.
Спорт / Одбојка Шампион поново рутински са Љижанима
Одбојкаши Војводина НС семе дошли су до девете узастопне победе у домаћем шампионату, остали на чеоној позицији на табели, а трећи пут ове недеље савладали су Спартак из Љига 3:0 (25:20. 25:21, 25:20).
Спорт / Одбојка Трећи пут ове недеље Војводине НС семе и Спартак из Љига деле мегдан
Актуелни шампиони одбојкаши Војводине НС семе, тренутни лидер нашег шампионата, савладали су два пута максималним резултатом Спартак из Љига у мечевима четвртфинала Купа Србије, а исте екипе данас ће одиграти меч домаћег првенства У Ноом Саду (18 часова).
Спорт / Одбојка Србија домаћин ЕП за одбојкашице 2021.
БЕОГРАД: Србија биће главни домаћин Европског првенства за одбојкашице 2021. године.
Спорт / Одбојка Куп Србије: Шампион у полуфиналу
У другој утакмици Купа Србије Војводина НС семе савладала је Спартак Љиг са 3:0 (25:17, 25:13, 27:25) и пласирала се у полуфинале.
Спорт / Одбојка Куп Србије: Новосађани бољи од Љижана
У првој утакмици Купа Србије одбојкаши Војводине НС семе савладали су Спартак из Љига са 0:3 (23:25, 19:25, 19:25) у сетовима.